parallax background
slider-1
14

Vite Eksperience

OXHAQE ALBA Ju ofron oxhakun qe keni enderruar me cilesi te cilen ju garanton experienca shumvjecare ne vendet perendimore dhe qe nga viti 2004 dhe ne te gjithe Shqiperine.. Firma jone ka ekskuzivitetin e firmave Arkiane, EdilKamin, Focus, M-Design Ne bashkpunim me arkitekt dhe arredues ambjentesh ju ofron zgjidhjen me te mire me cmime te arsyeshme dhe lehtesira pagese me keste..

Vitet e eksperiences dhe shume vite sherbime profesionale e kane shenderruar kompanine tone ne nje nga lideret e tregut persa i perket oxhaqeve te llojeve te ndryshme. Ne ofrojme produkte nga kompanite me te njohura nderkombetare. Profesionalizmi yne na ben garant per cdo sherbim qe ofrojme.